Skip to content

Asansörlü taşıma hizmetimiz başta nakliye işlemlerinizi çok daha kusursuz ve eksiksiz olarak tamamlamak adına teknolojik imkanları da değerlendirmeye başladık. Asansörlü nakliyat ile birlikte, eşyalarınıza hasar vermeden, kolaylıkla ve çok daha uygun fiyatlar ile ev taşımanıza yardımcı oluyoruz.

asansörlü taşıma
asansörlü taşıma

İskenderun Asansörlü Taşıma Nakliye Firmaları

İskenderun asansörlü taşıma da diğer evden eve nakliyat işlemlerine göre çok daha uzman ve deneyimli bir kadronun yer alması tercih edilir. Olası hataların ve ön görülemeyen durumların ortadan kalkması böylece çok daha kolaydır.

Asansörlü Nakliyat İşlemlerinden Kimler Yararlanamaz; Asansör taşıma araçlarının genel olarak vinç benzeri aletlerin giremeyeceği kadar dar sokaklarda ikamet eden müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti vermemiz teknik güvenlik açıdan mümkün değildir. Bu durum, müşterilerimiz açısından da uygun değildir çünkü eşyaların hasar görme ihtimalleri çok fazladır.

ambalajlama
ambalajlama

Caddeye yahut da vinç sisteminin yer aldığı noktaya bakmayan, balkonu ve penceresi farklı noktalara açılan dairelerden bizlere ulaşan müşterilerimiz için de durum pek uygun değildir. Aşırı yüksek konutların, taşımacılık dengesi ayarlanmayacak kadar sorunlu görünmesi ve belirli ölçümler neticesinde kararın olumsuz olması halinde, asansörlü taşıma yapımı mümkün değildir.

Asansörlü Evden Eve Taşıma Asansör Kiralama, Kiralık Asansör

Eşyaların, asansörlü nakliyat işlemine uygun olarak hazırlanması ve paketlenmesi işlemi, deneyim dolu uzmanlarımızca yapılmaktadır. Genel olarak; mobilyalar uzmanca parçalarına ayrılır ve farklı paketleme teknikleri ile belirli bir yük standardınca taşımaya hazır hale getirilir. Ardından tüm eşyalarınız en ufak bir çizik ile dahi karşılaşmaz.

iskenderunevdenevenakliyat
iskenderunevdenevenakliyat

İskenderun asansörlü taşıma nakliyat kaliteyi bizimle yaşayın. Hizmet kalitemizi ve beraberinde uygun fiyat tarifemiz ile taşınmak artık sorun olmaktan çıkıyor. Ev eşyalarınızı bize emanet edin sürprizlerle karşılaşmayı unutun. Evden eve taşımacılık konusunda yılların tecrübesi ile beklenmeyen sorunlarla karşılamadan aynı gün içerisinde evinizi hem topluyor yeni adresinize aynı özenle tekrar dilediğiniz şekilde yerleştiriyoruz.

Yoğunuz sıra yok haftaya gel gibi yaklaşımlar bizde asla yok her müşterimiz bizim için çok özeldir. En kısa sürede size uygun çözümler için İskenderun evden eve nakliyat firmamızı tercih edin.

Back To Top