Skip to content

Eşya depolama, kelime anlamı ile nakliye işlemine tabi tutulacak eşyaların ya da yer değişikliğine uğrayacak eşyaların, geçici süreler ile belirli alanlarda muhafaza edilmesi anlamına gelmektedir. İşletmemiz İskenderun depolama hizmetleri başlığı altında, bu muhafaza işlemlerini yerine getirmektedir. Hizmet sunduğumuz depolarımız, uygun niteliklerde tasarlanmış ve her türlü ihtiyaca cevap verecek kapasitededir.

eşya depolama

İskenderun Eşya Depolama Hizmetleri Sunum Şekli

Nakliyat İşletmemiz, depo olarak kapalı ve açık alanlar olmak üzere iki seçenek sunmaktadır. Eşyaların muhafaza edilmesi amacı ile kapalı olarak ifade etiğimiz alanlar kullanılmaktadır. İskenderun depolama hizmetleri, betonarme depolar, prefabrik depolar ya da konteynır şeklindeki depolar aracılığı ile yerine getirilmektedir. Her bir depo çeşidimiz, nem ve küf gibi etkilerin oluşmaması için havalandırma sistemlerine ya da durumlarına sahip konumda bulunmaktadır.

ambalajlama
ambalajlama

Ayrıca depolarımızda emanete alınan eşyaların doğal etkenler olan, güneş, kar ve yağmur gibi etkenlerden korunması maksadı ile gereken tedbirler alınmış durumdadır. Bahse konu dış etkenlerin eşyalarınıza zarar vermesi depolarımızın kalitesi sayesinde mümkün değildir. Ayrıca depolarımız içerisinde, eşyalara zarar verebilecek haşerelerde bulunmamaktadır. Toz, kir gibi etkenlerin eşyalarınız üzerinde meydana gelmemesi için de gereken tedbirler alınmaktadır.

İskenderun Eşya Depolama Hizmetleri Sunum Kalitemiz

İskenderun eşya depolama hizmetleri sunumunda, eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmesi ve 24 saat boyunca gözetim altında tutularak güvenlik tedbirlerinin alınması, firmamızın temel prensipleri arasında yer alan uygulamalardır. Eşyalarınız depolarımızda bize emanet edilen maddi varlıklarınızdır.

Back To Top