Skip to content

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Taşınma yükünü sırtımızdan alarak bizlere kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırmamızı sağlayan evden eve nakliyat firmaları ayrıca modern yaşamın tüm gerekli ekipmanları ile hizmet vermektedir. İskenderun evden eve nakliye için gerekli olan tüm ekip ve ekipmanların hali hazırda olup, oldukça kısa süre de yeni yerleşim mekânımıza kavuşmamızı sağlayan bu sistem sayesinde hayatımızı kısa süreliğine dondurmak zorunda kalmıyoruz. Hayatın akışı içinde tüm işlerinizi hallederken, oldukça kaygısız bir taşınma yaşarsınız.

iskenderun evden eve nakliyat
iskenderun evden eve nakliyat

Hakkımızda İskenderun Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye firmaları ile anlaşarak taşınma işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde zaman tasarrufu sağlarsınız. Günler öncesinden taşınma stresine girmenize de gerek kalmaz. Belirlenen gün ve saatte taşınma işleminizi gerçekleştirmek için gelen firma elemanları sayesinde sadece özel olan birkaç eşyanızı alarak yeni evinize geçebilirsiniz.

ambalajlama
AMBALAJLAMA

Özellikle çalışma yaşamının yoğunluğunda zaman kaygısı yaşayıp, ekstra yorgunluğun zarar uyandıracağı durumlarda evden eve nakliye firmaları oldukça avantaj sağlar. Bunun yanı sıra eşyalarınız sigorta kapsamında taşınacağı için güvenli bir taşımacılık hizmetinden de yararlanmış olursunuz. Eşyalarınızın özen ve titizlikle paketlenerek sevk edilmesi de ayrıca kaygı duymanızın önüne geçer.

Hakkımızda İskenderun Evden Eve Taşıma

Hakkımızda, İskenderun evden eve nakliyat firması ile yapılan sözleşme ile alacağınız hizmetler bir hükme bağlanır. Bu hizmetlerde oluşabilecek aksaklıklardan firma sorumlu olup gerekli geri ödeme ya da indirimi yapmakla yükümlü tutulur. Ayrıca sözleşme yaparak eşyalarınızı sigorta kapsamına da almış olursunuz.

Yaşayan tüm aksamalarda eşyalarınızı zarar görmüş ise sigorta ile telefi edebilirsiniz. Firmamız taşıma sırasında tüm önlemleri ivedilikle almaktadır.

Back To Top