Skip to content

Ofis taşımacılığı olarak kurumsal taşıma statüsünde hizmet verdiğimiz ofisler firmalar için büyük önem arz eden ve firmaların tüm işlemlerini gerçekleştirdikleri alanlardır. Günümüzde taşımacılık artık büyük bir boyut kazanmış farklı birçok firma bu hizmeti vermek amacıyla taşımacılık işiyle uğraşmaya başlamıştır.

ofis taşımacılığı

İskenderun Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık gerçekten hafife alınacak ve özensiz olarak eşya taşıması yapılamaz. Ofis nakliyesi özen ve titizlik isteyen bir işlemdir. Çünkü ofisinizde özel mobilyalarınız, önemli evraklarınız bulunmaktadır ki kesinlikle evraklarınızın karışması, eşyalarınızın çizilmesi kırılması gibi bir durumla karşı karşıya kalmamanız gerekmektedir.

İskenderun ofis taşımacılığı esnasında önemli olan size ait evrakların düzenli bir şekilde paketlenerek kaybolmamasını yırtılmamasını sağlamaktır bu düzen size taşındıktan sonra yerleşme esnasında zaman kazandıracaktır. Ofis taşıma işleminize karar verip bir firma aradığınız zaman telefon yolu ile firmamıza ulaşabilir ve ofis taşıma konusunda gerekli bilgilerimizi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

iskenderun evden eve nakliyat
iskenderun evden eve nakliyat

Ofis Taşımacılığı Ofis Büro Nakliyesi

Taşınma durumu söz konusu olduğunda yetkili olan expertizlerimiz taşınma olayının gerçekleşeceği alanı ve taşınacak olan evraklar, eşyaları görmeye gelecek ve detaylı şekilde inceleme yapacaklardır. Taşınma sırasında gerekli olan işlemleri sizlere detaylı şekilde anlatarak bir çalışma planı yaparlar.

Eğer bu durum ve yapılan çalışma görüşmesi onaylanırsa sizin tarafınızdan taşıma günü belirlenip eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanıp taşıma işlemine başlanacaktır. Herhangi bir sorun yaşama riskine karşılık tüm eşyalarınız sigortalanarak firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

Ofis taşımacılığı, ofis büro nakliyesi firmaları arasında firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek, güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple çalışmamız, uzun yıllar süren tecrübe ve birikimimiz sayesinde bizimle çalışmaktan memnun kalacaksınız.

Back To Top